Darček pre muža k 40

31.07.2021
darčeky pre 40 ročného muža
darčeky pre 40 ročného muža

40 ročnému mužovi sa ťažko hľadá darček ak ho dobre nepoznáte. Ak ho však máte zmapovaného, tak určite ste postrehli, že v štyridsiatke má muž minimálne jedného koníčka. Niektorý muži po 40-tke sa venujú športu. Bicyklujú, behajú, chodia do fitka. Iný sa venujú motorizmu, rybárčeniu alebo modelárstvu. Alebo sú to veční pracanti a jediné do čoho sú ochotní investovať je ich biznis.  Treba zistiť akého koníčka muž pestuje, a potom treba ešte prísť na to čo by sa mu k jeho záľube ešte zišlo.

Tipy na darček k 40

Ak je to športovec, tak sa mu môže hodiť fitness stroj, nosič bicyklov na auto. Ak je vášnivým motoristom, tak pozrite zážitkové jazdy na okruhoch. Pre rybára ťažko vybrať udicu, tie si kupuje sám, ale kvalitný vojenský batoh by ho ako darček potešil. Pozrite si našu stránku Darček pre muža k 40, tam je viac tipov, ktoré vás možno inšpirujú.

Originálne darčeky na 40 pre muža


Darčekový box s páčidlom

Fľaša a niečo "slané" ako darček je stará dobrá klasika, ale darovať ju v zaklincovanom drevenom boxe a podať oslávencovi páčidlo môže zábavu na oslave len vystupňovať.


Vodácky čln

Je na dovolenke aktívny a neustále hľadá požičovne všetkého možného? Prekvapte ho vlastným člnom, ktorý využije na relax pri mori alebo na jazere, prípadne by mohol skúsiť splaviť nejakú rieku.


Autokamera LAMAX drive

Ak strávi celé dni v aute, tak sa určite poteší autokamere so širokým uhlom snímania všetkého čo sa deje pred autom. V prípade nehody je dôkaz pre poisťovňu pripravený a ak sa pre autom udeje niečo zaujímavé, tak šup s tým do počítača.


Jazda elektromobilom TESLA v Bratislave

Je fanúšikom elektromobility a najnovších technológií? Prekvapte ho prenájmom komfortého elektromobilu, ktorý si môže skúsiť šoférovať sám.


Pilotovanie formule alebo v Porsche 911 v Trenčíne

Má rád rýchle autá a vôňu benzínu. Na trenčianskom letisku si môže vybrať jedno z áut a celý okruh letiska bude len jeho.


Stieracia mapa sveta pre cestovateľa

Rád cestuje po celom svete a spoznáva nové krajiny? Táto elegantná mapa sveta bude nielen skrášľovať interiér, ale bude aj zoznamom navštívených krajín.

Darčeky pre muža, ktorý stále pracuje


Flexibilný stolík pod notebook

Už sa nebude na gauči krútiť s notebookom na kolenách. S týmto stojanom na notebook a  podložkou na myš si môžete vytvoriť pohodlnú kanceláriu na gauči.


Levitujúci glóbus na stôl

Elegantných doplnkov na stole pracanta nie je nikdy dosť. Tento originálny a elegantný doplnok kancelárie pôsobí veľmi reprezentatívne a určite zaujme každú návštevu.


Taška na notebook

Každý pracant potrebuje mať svoj notebook pri sebe neustále. Nie je už tá jeho stará taška ošúchaná a nepotrebuje novú? 


Kniha: Obklopený idiotmi v zamestaní

Sťažuje sa, že jeho kolegovia, podriadený alebo šéfovia nie sú úplne normálny. Táto kniha je návod ako na pracovisku prestať bojovať a začať hľadať spoločné ciele.


Kniha: Štvorhodinový pracovný týždeň

Nový pohľad na spôsob ako hospodáriť so svojim časom. Skúste svoj celodenný pracovný čas zmestiť len do pár hodín, tým že spravíte niekoľko zmien.

Darček pre muža, ktorý miluje jedlo a pitie

Profesionálny kufrík na grilovanie

Miluje grilovačku a miesto pri grile je len jeho? Dajte mu do ruky profesionálne náradie a nechajte ho vychutnávať si jeho kulinárske zručnosti.


Pivný výčap s chladením

Musí byť jeho pohár na pivo stále plný? Tak teraz môže mať výčap aj doma v obývačke a chladené pivko si môže dotankovať kedy chce.

Vtipné darčeky pre muža na 40

Vtipné tričko Žinčica

Rád na seba upozorňuje? S týmto tričkom bude neprehliadnuteľný. Originálny slovenský slogan vložený do originálneho svetového loga.


Budík s terčom

Ak zvládne trafiť terč hneď po prebudení, tak už nezaspí a vtedy sa vtipný darček stáva užitočným. Ale pozor, ak minie náboje, tak hodí čokoľvek.