Darček na 18 pre ženu

Tipy na darčeky pre ženy k 18

zlaté náhrdelníky

Darčeky pre ženy na 18 možno nájdete na týchto weboch:

darčeky pre ženy zo zlata
darčeky pre ženy, obuv, kabelky, šperky
darčeky pre ženy kvety
dačeky pre mužov
darčekové tabuľky pre mužov a ženy
darčeková kozmetika pre ženy

Darčeky pre 18 ročné ženy

Aký je ideálny darček pre 18-ročnú ženu? Či už ide o módu, technicky zdatnú študentku alebo dobrodruha, určite nájdete niečo, čo sa hodí práve k tomuto zoznamu premyslených a jedinečných narodeninových darčekov pre ženy, ktoré práve vstúpili do dospelosti.

1. Pre Fashionistku

Pre módne naladenú 18-ročnú slečnu existuje množstvo darčekov, ktoré vyčaria úsmev na tvári. Dizajnová kabelka alebo peňaženka vyniknú, zatiaľ čo štýlové hodinky alebo šperk dodajú eleganciu. Súprava štýlových slnečných okuliarov, trendy šatka alebo doplnok šatníka ako čiapka či opasok sa postará o to, aby vyzerala a cítila sa skvele.

2. Pre technicky zdatnú študentku

Pre technicky zdatnú študentku bude notebook alebo tablet výborným darčekom. Medzi ďalšie skvelé darčeky patrí digitálny fotoaparát, inteligentný reproduktor, súprava slúchadiel s potlačením hluku alebo headset pre virtuálnu realitu.

3. Pre dobrodruha

Pre dobrodružných 18-ročných je skvelým darčekom kemping alebo pešia turistika, kajakovanie, kanoistika alebo týždňové dobrodružstvo s batohom. Ak je skôr doma, kvalitný stan, spací vak alebo ďalekohľad budú skvelým darčekom.

4. Pre milovníčku kníh

Pre 18-ročného človeka milujúceho knihy je Kindle alebo e-čítačka ideálnym darčekom. Potešiť sa môže aj predplatným do knižného klubu, sadou štýlových záložiek, personalizovanou doskou alebo knihou jej obľúbeného autora.

5. Pre milovníčku hudby

Pre 18-ročnú slečnu milujúcu hudbu bude skvelým darčekom predplatné hudby alebo digitálny hudobný prehrávač. Medzi ďalšie skvelé darčeky pre milovníkov hudby patrí súprava bezdrôtových reproduktorov, kolekcia vinylových platní alebo personalizovaná hudobná skrinka.

6. Pre gazdinku

Pre 18-ročných milovníkov jedla bude skvelým darčekom gurmánsky darčekový kôš, kurz varenia alebo súprava kuchynského náradia a pomôcok. Môžete jej tiež získať predplatné časopisu o jedle alebo sadu personalizovaných kariet s receptami.

7. Pre domaseda

Pre domáceho človeka bude skvelým darčekom útulná deka, sada vonných sviečok, difuzér alebo sada dekoračných vankúšov. Medzi ďalšie skvelé darčeky patrí prispôsobený fotorámik, sada spoločenských hier alebo predplatné streamovacej služby.

Bez ohľadu na to, pre aký typ 18-ročnej ženy nakupujete, určite nájdete dokonalý darček v tomto zozname premyslených a jedinečných narodeninových darčekov pre 18-ky.