Tipy na darčeky pre muža

darčeky pre mužov podľa kategórií

Originálne darčeky pre muža


Darčekový box s páčidlom

Fľaša a niečo "slané" ako darček je stará dobrá klasika, ale darovať ju v zaklincovanom drevenom boxe a podať oslávencovi páčidlo môže zábavu na oslave len vystupňovať.


Vodácky čln

Je na dovolenke aktívny a neustále hľadá požičovne všetkého možného? Prekvapte ho vlastným člnom, ktorý využije na relax pri mori alebo na jazere, prípadne by mohol skúsiť splaviť nejakú rieku.


Stieracia mapa sveta pre cestovateľa

Rád cestuje po celom svete a spoznáva nové krajiny? Táto elegantná mapa sveta bude nielen skrášľovať interiér, ale bude aj zoznamom navštívených krajín.


Darčeky pre muža, ktorý miluje autá


Autokamera LAMAX drive

Ak strávi celé dni v aute, tak sa určite poteší autokamere so širokým uhlom snímania všetkého čo sa deje pred autom. V prípade nehody je dôkaz pre poisťovňu pripravený a ak sa pre autom udeje niečo zaujímavé, tak šup s tým do počítača.


Jazda elektromobilom TESLA v Bratislave

Je fanúšikom elektromobility a najnovších technológií? Prekvapte ho prenájmom komfortého elektromobilu, ktorý si môže skúsiť šoférovať sám.


Pilotovanie formule alebo v Porsche 911 v Trenčíne

Má rád rýchle autá a vôňu benzínu. Na trenčianskom letisku si môže vybrať jedno z áut a celý okruh letiska bude len jeho.

Darčeky pre muža, ktorý stále pracuje


Flexibilný stolík pod notebook

Už sa nebude na gauči krútiť s notebookom na kolenách. S týmto stojanom na notebook a podložkou na myš si môžete vytvoriť pohodlnú kanceláriu na gauči.


Levitujúci glóbus na stôl

Elegantných doplnkov na stole pracanta nie je nikdy dosť. Tento originálny a elegantný doplnok kancelárie pôsobí veľmi reprezentatívne a určite zaujme každú návštevu.


Taška na notebook

Každý pracant potrebuje mať svoj notebook pri sebe neustále. Nie je už tá jeho stará taška ošúchaná a nepotrebuje novú? 


Kniha: Obklopený idiotmi v zamestaní

Sťažuje sa, že jeho kolegovia, podriadený alebo šéfovia nie sú úplne normálny. Táto kniha je návod ako na pracovisku prestať bojovať a začať hľadať spoločné ciele.


Kniha: Štvorhodinový pracovný týždeň

Nový pohľad na spôsob ako hospodáriť so svojim časom. Skúste svoj celodenný pracovný čas zmestiť len do pár hodín, tým že spravíte niekoľko zmien.

Darček pre muža, ktorý sa rád hrá

Kufrík set žetónov na poker

Elegantný kufrík so všetkým, čo milovník pokru potrebuje, aby si vychutnal svoju hru.

Darček pre muža, ktorý miluje jedlo a pitie

Darčeky pre muža vtipálka

Nadpis textu

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi.